Select Page

Na Vizitoni

Rr. Faik Konica, mbrapa Stadiumit Qemal Stafa Nd3 H7, Tiranë

Na Kontaktoni

Tel: +355 69 20 32 966
Email: info@www.gjergji-kompjuter.com ,
fjoti@www.gjergji-kompjuter.com

}

Orari i Punës

Hën – Pre : 8:30AM–5:30PM
Sht : 8:30AM–3:30PM
Die : Mbyllur

Si mund t’ju ndihmojmë?

Lini një mesazh. Ne do t’ju kontaktojmë së shpejti!

8 + 13 =

Qëndrojmë në dispozicionin tuaj nga e Hëna në të Shtunë nga ora 08:30 – 18:00 , duke ju ofruar gamën më të larmishme të produkeve IT nga prodhuesit gjigandë botërorë, çmimet më të mira në treg dhe asistencën tonë profesionale të sinqertë.

@Gjergji kompjuter

Na ndiqni në instagram